Narzędzia

Efektywna praca wymaga odpowiednich narzędzi, które mogą bardzo ułatwić naszą pracę. Wybór odpowiednich nie zawsze jest łatwy a do tego potrafi zająć mnóstwo czasu na naukę. Sam przetestowałem mnóstwo narzędzi, jedne się sprawdziły i używam ich od kilku lat a inne po prostu nie przypadły mi do gustu.

  • Uwaga! Duża część linków zamieszczonych poniżej to linki afiliacyjne. Jeśli zdecydujesz się na zakup czy po prostu korzystanie z darmowego narzędzia właściciele mogą podzielić się marżą od sprzedaży. Mimo to cena narzędzia nie jest wyższa od standardowej.


Jedno z wielu ulubionych narzędzi do planowania. Z aplikacji możemy korzystać praktycznie z kadego urządzenia co daje nam możliwość dodawania zadań za pomocą np. smartfona.

 


Simplenote to świetny sposób na przechowywanie notatek. Aplikacja jest całkowicie darmowa a notatki automatyczne synchronizują się z wszystkimi urządzeniami. Najbardziej cenię tą aplikację za szybkość, prostotę i możliwość porządkowania notatek za pomocą odpowiednich tagów.


Zapisywanie wydatków bywa męczące i na samą myśl o tym często rezygnujemy z tego pomysłu. Ta prosta aplikacja zachęci Ciebie do spisywania wydatków. Robisz zdjęcie paragonu, uzupełniasz dane i gotowe.