Początki zawsze są trudne

Trudne początki

Witam Ciebie serdecznie 🙂 Trafiłeś na blog Zaplanuj swoje życie który jest spisem moich przemyśleń, doświadczeń, wiedzy oraz pasji na temat rozwoju osobistego.
Początki są zawsze trudne, powodują strach przed porażką, niską oceną twojego najbliższego otoczenia które śledzi twój każdy krok.

Ale od początku: Moje początki z rozwojem osobistym zaczynały się około 2013/2014 roku (więcej o tym tutaj) kiedy moja pewność siebie oraz wiedza była na bardzo niskim poziomie. Zawsze byłem niedoceniony w otaczającym mnie środowisku, wpływało na moje samopoczucie do pewnego momentu że postanowiłem coś z tym zrobić. Godziny szperania w internecie, czytanie artykułów, badań naukowych i książek skłoniło do refleksji co zmieniło mój światopogląd.

Po tych kilku latach jestem już w całkowicie innym miejscu. Dlatego chce się dzielić tym co doświadczyłem i dalej się rozwijać z czytelnikami tego bloga. Doskonale zdaje sobie sprawę że popełnię mnóstwo błędów które są wręcz nieuniknione. Zanim wpisy będą takie jakie chciałbym pisać minie sporo czasu, a wiem o tym że kluczem do celu jest systematyczność oraz cierpliwość której mi nie brakuję.

Bardzo mnie to cieszy że tutaj trafiłeś i mam dla Ciebie mała prośbę chciałbym byś poświęcił minutkę i podzielił się swoimi uwagami w komentarzu oraz odwiedził profili na mediach społecznościowych: FacebookInstagram

No comments
Share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *